ترجمه فایل صوتی و تصویری

ترجمه فایل صوتی و تصویری

پروژه های ترجمه فایل صوتی یا تصویری محصولات شما، می توانند در اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مخاطبان جهانی تان تاثیر فوری بگذارند. برخلاف روش های معمول ترجمه محصولات، که نیازمند چاپ و توزیع هستند، ترجمه فایل صوتی یا تصویری (به خصوص زمانی که روی وب استفاده شوند) به سرعت با مخاطبان شما با زبان خودشان ارتباط برقرار می کنند.

 

بر اساس پژوهش های انجام شده بیش از %70مصرف کنندگان اذعان داشته اند زمانی که محصولی به زبان خودشان به آنها معرفی شده است احتمال خرید توسط آنها بالاتر بوده است. علاوه بر این استفاده از ویدئو در بازاریابی ایمیلی میزان کلیک ها را تا %96افزایش می دهد. قدرتی که از ماهیت فایل صوتی یا تصویری و اثری که ترجمه محتوا به زبان مخاطب هدف برمی خیزد ، باعث می شود محتوا بسیار جذاب بوده و مخاطب را به خرید تشویق نماید.

 

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی فایل صوتی موسسه ترجمه آنلاین ترجمه کده عبارتند از:

 

  1. پیاده سازی فایل صوتی (بدون ترجمه): آنچه در فایل صوتی بیان می شود به زبان اصلی فایل شما، تایپ و تحویل داده می شود.
  2. ترجمه فایل صوتی : مترجم فایل صوتی سفارش شما را گوش داده و محتوا را ترجمه می کند و فقط فایل ترجمه شده و تایپ شده به زبان فارسی / انگلیسی به شما تحویل داده می شود.
  3. پیاده سازی و ترجمه فایل صوتی : در این حالت فایل متن زبان اصلی و فایل ترجمه شده محتوای موردنظر شما هر دو به صورت تایپ شده تحویل داده می شود.

 

انواع فایل های صوتی قابل ترجمه در موسسه ترجمه کده عبارتند از:

فایل های اموزشی، سخنرانی های علمی، صدای تدریس اساتید در کلاس درس، کتاب های صوتی علمی و تخصصی ، ترانه، اخبار، سی دی همراه کتاب و غیره.

 

  1. پیاده سازی دیالوگ ها : تمام دیالوگ های فایل تصویری اصلی به همان زبان اصلی فایل سفارش تان به صورت تایپ شده تحویل داده می شود.
  2. ترجمه دیالوگ ها : مترجم دیالوگ ها را گوش داده و ترجمه می کند و فقط فایل ترجمه شده به صورت تایپ شده تحویل داده می شود.
  3. پیاده سازی و ترجمه دیالوگ ها : مترجم دیالوگ ها را گوش داده و ترجمه و تایپ می کند و فایل تایپ شده زبان اصلی و فایل ترجمه شده هر دو تحویل داده می شود.
  4. اماده سازی زیرنویس: ترجمه کلیه دیالوگ ها به صورت فایل زیرنویس اماده و به شما تحویل داده می شود.

فیلم های سینمایی، فیلم های اموزشی، فیلم های مستند، فیلم های خوداموز، فیلم تدریس اساتید در کلاس درس، سریال، کارتون، سخنرانی های علمی و تخصصی، ویدئوهای معرفی خدمات / محصول، فیلم ارائه آنلاین و غیره.

 

برای ثبت سفارش و قیمت گذاری رایگان هم اکنون اقدام نمایید

 فایل های خود را به شماره 09336342191 تلگرام بفرمایید

/ 0 نظر / 5 بازدید